בניית חנויות באינטרנט

בניית חנויות באינטרנט

בניית חנויות באינטרנט כבר מזמן לא קשורה לבעלי חנויות פיזיות בלבד, בעולם של היום חנויות וירטואליות עובדות הרבה יותר מחנויות פיזיות מדובר על פער עצום בין כמות המוצרים שנמכרים באינטרנט לאומת המוצרים שנמכרים בחנויות פיזיות, ראו את eBay amazon ועוד המון אתרי מכירות בארץ ובעולם.

בניית אתר חנות אפשרי עבור כל אחד

בעולם המסחר הורטואלי לכל אחד היום יכול להיות חנות אינטרנטית.

אבל רגע מה זה חנות אינטרנטית? חנות אינטרנטית או אתר מסחר זוהי למעשה חנותשהיא חנות לכל דבר, המציגה מוצרים ומאפשרת רכישה, רק שהיא חנות באינטרנט ולא בעולם האמיתי. המוצרים לרוב הם אמיתיים כמו בכל חנות רק שחווית הרכישה היא שונה, הלקוח בוחר את המוצרים דרך האתר מוסיף לעגלת הקניות שלו ומועבר לתשלום, ללא תור וכן אפשר גם לקבל הנחות ולהזיר פריטים בעמדת התשלום. את המוצרים או כל מה שרכשתם תקבלו בדואר או למייל.

דגשים להקמת אתר מסחר טוב

אין תכונות בינלאומיות או אפשרויות עיצוב אשר מבטיחות שהחנות המקוונת שלך תהיה בעלת הפופולריות הגבוהה ביותר, אבל יש כמה יסודות כלליים ואפילו דברים שרצוי ולא צריך להתעלם מהם כאשר חושבים לבנות חנות באינטרנט.

קודם כל צריך להיות ברור כבר מדף הבית מה מוכרים בחנות. זה נשמע מוזר אבל יש חנויות רבות אשר הוקמו  ללא מחשבה על ביצוע המכירה והם נראים מגניב אבל הם חסרי תועלת לחלוטין כשמדובר בקניות. אתרים אלו בדרך כלל הם תצוגה מקוונת של מותג או חנות פיזית.

הצג את היתרונות של המוצרים שלך
רשימה של קטגוריות מוצרים יכול להיות הדבר המושלם כדי להציג את החנות המקוונת שלך. מבצעים מיוחדים ומוצרים חדשים לתצוגה טובים גם כדי לשכנע גולשים באינטרנט לקנות. זה ידוע שיש כמות עצומה של גולשים באינטרנט שלא יודעים מה הם רוצים בדיוק הם רק רוצים להסתובב. המטרה שלנו כמו כל מוכר היא להיכנס לשוק ולהראות להם את המוצרים שלך.

הפוך את המבקרים באתר שלך לגולשים אמינים
אנשים רוצים לדעת כל מה שיש לדעת על המוצר שהם הולכים לקנות, תהליך הרכישה, שיטות תשלום, שירות המשלוח, אחריות וכו, זה יעזור לגולשים לקבל החלטה להתחייב לעסקה. לכן, ודא שיש לך קישרים לדפים המתאימים מדף הבית שלך. ראיית הנולד תציל הרבה זמן מצוות התמיכה שלך ותקטין את מספר בקשות העזרה מראש של הלקוח.

כמובן שכל אתר חנות חייב אפיון והגדרת מטרות בכדי להפוך גולש לקונה וקונה לקונה קבוע!בניית אתרים – דוגמאות

אצלי או אצלך?

מעוניין למתג את העסק שלך כמוביל בתחומו באינטרנט?

מעוניין לקבל פניות מלקוחות חדשים ולהיחשף לכמות גדולה של גולשים?

 

צור קשר ונוכל ביחד לייצר את הפתרון המתאים רק לך!

 

בטלפון - 054-211-1799

במייל - avihaimd@gmail.com

     google-icon in-icon facebook-icon 

    עקבו אחרינו ברשת