בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס

אתרים מבוססי וורדפרס הם מהירים יותר להתקנה, קלים יותר לתחזוקה וקל יותר לשווק ולהרחיב אתרי וורדפרס.

לפני שאתחיל בסיבה למה בניית אתרי וורדפרס אני אעשה הבחנה – כשאני אומר אתרי אינטרנט אני מתכוון לכל אתר תוכן, בלוג, חנות אינטרנטית אתרי תדמית וכל אתר המכיל תוכן בניגוד ליישומים אינטרנטיים המאפשרים יכולות אחרות מאשר אתר אינטרנט.

השתמשתי במגוון רחב של אפשרויות לפיתוח אתרים החל מ בניית אתרים מותאמים אישית ב-ASP ממבו, ג'ומלה, דרופל ועוד, לפתח אתרים מבוססי תוכן עבורי ועבור הלקוחות שלי, כל אלה כמעט תמיד גרמו לאסון בגלל שאני (המפתח) צריך להמשיך לשמור ולעדכן את האתרים הללו לאורך זמן. כמו כן, ללקוח בדרך כלל יש בקשות שדרוג ותוספות שאני צריך לבנות להם – תוספות ובקשות אלו גורמות לעלויות נוספות מצד הלקוח ולהשתמש בשעות פיתוח ארוכות שמיקרות את השדרוג עבור ביצוע משימות פשוטות לעומת זאת בניית אתרים על מערכת וורדפרס מקלה מאוד על שדרוגים כאלו.

בתחילת 2010 התחלתי להתעסק עם וורדפרס מאז אני מפתח אתרי אינטרנט מבוססי וורדפרס, כמעט בכל יום יש שדרוג נוסף ויכולות אין סוף לפיתוח אתרים.

אני מפתח אתרי וורדפרס כי הם פשוט טובים יותר.

 

להלן חמש סיבות לבניית אתרי וורדפרס:

מערכת אתרי וורדפרס יציבה. היא הבסיס לתעבורה גבוהה של אתרים וכעת היא מעודכנת וגם מכוונת ליצירת אתרי אינטרנט. זה מוצק יותר מפיתוח של מפתח שיבנה לכם אתר האתר בניסיון ראשון, המערכת מבוססת על קוד פתוח במשך שנים ועברה המון שדרוגים ותיקונים עד שהגיע למצב שלה כיום ועדיין ממשיכים לפתח ולייצב אותה כל יום על ידי אלפי מפתחים מכל העולם.

עבודה עם אתרי וורדפרס היא פשוטה. מי אוהב לעבוד דרך FTP, SSH או כל מיני ממשקים לא חברותיים? אף אחד. וורדפרס עשה עבודה טובה יותר ולכן קל עבור אנשים שאינם טכניים לעדכן ולתרום לאתר מאשר כל טכנולוגיה אחרת שראיתי. לכן יש מספר רב של תבניות והרחבות באינטרנט.

לוורדפרס יש פיצ'רים ללא תחרות של תכונות מובנה התכונות האהובות עלי הם עורך הטקסט העשיר של וורדפרס (כי לקוחות שלי משתמשים בו כדי לכתוב את הבלוג שלהם), כלי SEO מתקדמים, מפת אתר עבור מנועי חיפוש, טפסי צור קשר, ניהול קטגוריה, גלריות, תמונות מתחלפות ואפשרויות של תפריטים ללא הגבלה. זה מוטמע היטב בתוך המערכת ונמצא בסביבה מלוכדת לניהול האתר.

מה אם הלקוח שלי רוצה פיצ'ר שכרגע אין בתוך המערכת? אני מוכן להתערב שיש תוסף בנוי עבור זה, כל מה שנשאר לעשות זה לחפש. ניתן להחליף את הגרפיקה באתר האינטרנט שלך בתוך זמן קצר או להרחיב תכונה ולהגדיר תוסף וורדפרס חדש. ישנם תוספים שיעזרו במנוע החיפוש אופטימיזציה (SEO), להתאים אישית את מסך הכניסה שלך ואף ליצור מערכת לרישום לדיוור באתר שלך. כיום ישנם למעלה מ -4,000 תוספים ו -700 ערכות נושא הרשומים ב wordpress.org. אם אתה רוצה שהאתר שלך יראה טוב ולעשות הרבה בכמות זמן קצר, אתה לא יכול לעשות יותר טוב מאשר וורדפרס.

בניית אתרי וורדפרס קלים יותר לתחזוקה אם יש לך אתר אינטרנט מותאם אישית שנבנה על ידי מתכנת … והחלטת לא לעבוד איתו יותר אתה יכול להיתקע עם מערכת ללא אבא ואמא וכמובן ללא תמיכה – חישוב הזמן שמפתח אחר יכנס להנדסת הקוד של המפתח הראשון יכול להיות מספיק כדי לבנות אתר חדש. אבל אם אתה מבסס את האתר שלך על WordPress, אתה יכול בקלות למצוא עוד מפתח לעבוד על זה … מפתחים עצמאיים ברוב ומעצבים גרפיים בחוץ פשוט לא יכולים להרשות לעצמנו לא לדעת את דרכם דרך וורדפרס יותר.

בנוסף להטבה זו, לוורדפרס יש מנגנון מובנה לעדכון, זה פחות או יותר מעמיד את נושא העדכונים על טייס אוטומטי. וורדפרס מבוסס על קוד פתוח ומפתחים רבים ברחבי העולם ממשיכה לשחרר עדכונים של וורדפרס ופלאגים בחינם. אם אתם שוכרים מישהו לבנות את האתר שלכם, אתם צריכים לשלם להם בכל פעם שאתה צריך עדכון ואתה רוצה אתר מאובטח יותר שלא תצטרך לעדכן את האתר שלך עם תיקוני אבטחה בוורדפרס זה מתבצע בקלות בכל שחרור גרסה. פה מפתחי וורדפרס מקבלים את היתרון.

מערכת וורדפרס היא קוד פתוח! לא רק שמערכת וורדפרס היא הטובה ביותר עבור האתר שלך אלא שהיא מבוססת על 100% קוד פתוח ולא כל דבר גורר עלויות. זה נהדר בשבילי כי אני מרגיש שיש מאת ספקי פיתוח אתרים שבאמת נותנים ללקוח שלהם את הגמישות לעשות את מה שהם צריכים לעשות ולא מחייבים אותם בהון תועפות.

האם וורדפרס קיים ללא שום בעיות או מגבלות? בהחלט יש בעיות ומגבלות -בניית אתרי וורדפרס מתבסס על יישום מתפתח, אבל זה הרבה יותר טוב וזול יותר מאשר לנסות לבנות עבורך אתר מבוסס תוכן מאפס.בניית אתרים – דוגמאות

אצלי או אצלך?

מעוניין למתג את העסק שלך כמוביל בתחומו באינטרנט?

מעוניין לקבל פניות מלקוחות חדשים ולהיחשף לכמות גדולה של גולשים?

 

צור קשר ונוכל ביחד לייצר את הפתרון המתאים רק לך!

 

בטלפון - 054-211-1799

במייל - avihaimd@gmail.com

     google-icon in-icon facebook-icon 

    עקבו אחרינו ברשת