אחסון ותחזוקת אתרים

מה זה אומר אחסון ותחזוקת אתרים?

כל אתר אינטרנט חייב להיות מאוחסן על שרת אינטרנט!

אחסון אתר אינטרנט זה סוג של שכירות על מחסן, המחסן הזה מחזיק את כל קובצי האתר החל בתמונות וקובצי הקוד של האתר ובנוסף באתרים מתקדמים המאפשרים מערכת ניהול תכני האתר, גם שרת ה דטה בייס יושב על האחסון.

מה שקורה למעשה זה שהשם דומיין מחובר על ידי כתובת IP או שם שרת לשרת האחסון, וכאשר גולש מקיש את כתובת הדומיין (שם מתחם) של האתר, שם המתחם שלכם מפנה לשרת האחסון ומציג ממנו את האתר שלכם עם כל הקבצים והמידע שקיים באתר.

במידה והאתר שלך לא יושב על שרת או שהפסקת לשלם, האתר יורד מיידית מהאינטרנט ולא יהיה ניתן לצפות בו. רוב בעלי האתרים אינם יודעים מתי האתר שלהם באוויר. אתר תדמיתי או עסקי שאינו באוויר, מפסיד כסף ונפגעת תדמיתו והדרוג שלו באינטרנט. גולש שניסה פעם אחת להיכנס לאתר שלכם והאתר לא עבד או לא היה באוויר לא בטוח שינסה שוב להיכנס עליו ויכול להיות שגם יוותר על שירותי החברה. גולשים עושים קשר בין מקצועיות ואיכות החברה לאיכות וזמינות האתר. לכן חשוב מאוד לעבוד עם חברת אחסון שמבקרת ומנטרת את האתרים שהיא מאחסנת על בסיס יומיומי. ישנם כלים מאוד פשוטים לניתור האתר.

 

איזה שירות של אחסון אתרים אתה מקבל מאתנו?

שירותי אחסון אתרים ותחזוקת אתרים, תמיכה טכנית לאתרים, כשתאחסנו את האתר שלכם אצלנו אתם יכולים להיות רגועים, המטרה שלנו היא גם שהאתר שלכם יהיה באוויר לפחות 99% מהזמן, אחרת נפגעים נושאים כמו קידום האתר והתדמית האינטרנטית של האתר ושל החברה שבבעלותה האתר.

אפשרויות האחסון אצלנו הם מאוד גמישות אנחנו מאפשרים חבילות אחסון במגוון רחב של נפחים כך שלא תמצאו את עצמכם בלי אתר באוויר. השרתים שלנו מהירים במיוחד ויושבים בחוות שרתים איכותית ייעודית שאחראית אך ורק על אתרי אינטרנט. אנחנו מאמינים באבטחה ומקצועיים ביותר בכל התחום של פריצות לאתרים, אני מציין זאת בחומרה מפני שהיום במלחמת הסייבר ישנם המון פריצות לאתרים אנחנו מתחייבים לחסימת האתר ממדינות עוינות, גיבוי ושחזור אתרים ללא עלות נוספת חסימה של נסיונות כושלים להתחברות לאתר ו לקובצי האתר. אנחנו מתחזקים ומגבים את האתר שלך על בסיס קבוע. אצלנו לא תמצא את עצמך בלי אתר או אתר או אתר שפועל חלקית.

 

אחסון אתרים בחינם

אל תתפתו לזה!

כשהאתר ייפול או כשהאתר יפרץ  לא יהיה למי לפנות ולא יהיה ניתן לשחזר את האתר, המון בעיות של עדכוני גרסה ואבטחה והפגיעות של האתרים על שרתי אחסון כאלה גבוהה במיוחד.

אחסון אתרי אינטרנט

תמיכה ומענה טלפוני זמין בכל עת, על כל בעיה שתתעורר, בכל שעה שהיא, תקבל מענה מיידי.

תחזוקת אתרים

כחלק מתחזוקת אתרי אינטרנט, אנחנו מאפשרים חבילה הכוללת מגוון שירותי תחזוקה ותמיכה לאתרים.

שינויי גרפיקה, הזנת תוכן לאתר, פתיחת אגפים חדשים באתר, עיבוד ועריכת תמונות, שחזור אתרים עד שבוע אחורה, עדכוני גרסה למערכות וורדפרס ומערכות קוד פתוח אחרות, שדרוג ועדכון תוספים, עריכת תכנים ועוד.

אנו מקשיבים לצרכי הלקוח ונסמך לתת את השירות המקצועי ביותר, אם חשבת על נושא שאתה צריך בו עזרה נשמח לפתור את הבעיה.

 

חבילת שעות כוללת את עבודות התחזוקה הבאות:

ניהול, עריכה, מחיקה והוספה של עמודי תוכן וכתבות
הזנת תכנים טקסטואליים ו/או תמונות
עדכוני גרפיקה ומבצעים
תיקון קישורים שבורים
העלאת תכנים באמצעות שירותי FTP
הזנת תכנים אורגנים לקידום האתר במנועי חיפוש Google, Bing
טיפול בקובצי מדיה

חבילות תחזוקת אתר וניהול תכנים (מבוסס על בנק שעות)

עלות שעתי מחיר חבילה שעות סוג חבילת תחזוקת אתרים
250 ₪ 750 ₪ 3 היכרות
200 ₪ 2,000 ₪ 10 בסיסית
180 ₪ 3,600 ₪ 20 מתקדמת
150 ₪ 4,500 ₪ 30 פעילה

הערות:

  • המחירים אינם כוללים רכישת תמונות, יצירת אנימציות, יצירת גרפיקה וכתיבת תכנים חדשים הכלות כוללת טקסטים ותמונות אשר מתקבלים ע"י הלקוח בלבד
  • באחריות הלקוח בלבד להעביר תוכן לאתר אשר אינו מפר זכויות יוצרים ו/או מהווה פגיעה ו/או הפרת כל דין אנו לא נישא בכל אחריות שהיא ביחס לתוכן או כל הפרות אחרות מסוג זה
  • המחיר עבור שעת עבודה בודדת שלא במסגרת חבילות תחזוקת אתר הינו 250 ₪
  • המחירים אינם כוללים מע"מ


בניית אתרים – דוגמאות

אצלי או אצלך?

מעוניין למתג את העסק שלך כמוביל בתחומו באינטרנט?

מעוניין לקבל פניות מלקוחות חדשים ולהיחשף לכמות גדולה של גולשים?

 

צור קשר ונוכל ביחד לייצר את הפתרון המתאים רק לך!

 

בטלפון - 054-211-1799

במייל - avihaimd@gmail.com

     google-icon in-icon facebook-icon 

    עקבו אחרינו ברשת